Nopietni padomi sievietēm – autovadītājām, kas liks mums pasmaidīt

Šos padomus sievietēm ir sniedzis Alekss Ekslers. Par sevi viņš saka, ka viņš nepieder pie tiem autovadītājiem, kuri nevar ciest sievietes pie stūres un nievājoši par tām izsakās, ka tās ir “nāve uz riteņiem”. Autors, ir dziļi pārliecināts, ka sievietes, bieži vien vada automašīnu daudz labāk, par vienu otru vīrieti.

1. Pirms izejat no mājām, vēlams būtu sameklēt automašīnas tehnisko pasi un tiesības. Ja nu ievajagas. Var gadīties tā, ka jūs aptur…un policists, nu nemaz nav džentlmenis un negrib ticēt nevienam jūsu vārdam. Dokumentus jūs varat meklēt sekojošās vietās: veļas grozā ar netīro veļu, pēdējā mīlas romānā, kuru lasāt, uz telefona galdiņa, atvilktnē ar kosmētiku, vīra mētelī vai sava dēla (meitas) skolas somā.

2. Pēc tam, kad būsiet izgājusi no mājām, pacentieties sameklēt savu automašīnu. Ja nu ievajagas. Pacentieties atcerēties, kur jūs to vakar vakarā atstājāt. Ja, kaut kur, kādā dziļā pagalma nostūrī dzirdat daudz signalizējošo mašīnu, tad dodieties tieši tajā virzienā. Ir iespējams, ka jūsu mīlule, atrodas tieši tajā virzienā. Jūs vienkārši, vēl neesat iepazinusies ar maniem padomiem un nezināt, ka mašīnu vajag novietot gar ceļu, nevis šķērsām. Kaut gan es jums pilnīgi piekrītu, ka visi tie vīrieši, kuri jau lamājas un signalizē vairākas stundas ir nelieši un ēzeļi. Vai tad drīkst tik nepieklājīgi uzvesties? Viņi varētu tikai priecāties par to, ka šīs pāris stundas ir pavadījuši svaigā gaisā, nevis savos piesmakušajos kabinetos.

3. Tad, kad atradīsiet savu automašīnu, vispirms, atslēdziet to no signalizācijas un tikai pēc tam mēģiniet atslēgt durvis, nevis otrādi. Ja jūs tomēr sajaucāt un jūsu mašīna sāka kliegt kā nebarots vīrs, tad nevajag skriet klāt katram garāmgājējam un pierādīt, ka jūs neesat zagle, neskatoties uz to, ka visi dokumenti ir nokārtoti uz vīramātes vārda. Vienkārši, atslēdziet signalizāciju un sēdieties pie stūres.

4. Pirms atslēgas ievietošanas aizdedzē, uzmanīgi skatīties aizmugurēja skata spogulī un kārtot frizūru, nu nemaz nav obligāti. Droši varu jums apgalvot, ka mašīna sāks darboties arī bez šo manipulāciju veikšanas.

5. Ja jūs pagriezāt atslēgu, bet mašīna nesāka darboties, tad pa visu pagalmu nav jākliedz: “Viss ir pagalam! Es tagad nemūžam nepaspēšu laikā pie savas manikīres! “. Mašīnai ir vienkārši izlādējies akumulators. Akumulators ir tāda kaste, melnā vai baltā krāsā, kurš atrodas zem motora pārsega. Motora pārsegs – tas ir metāla gabals, kurš stiepjas no vējstikla līdz mašīnas sākumam. Tas parasti ir tieši tādā pašā krāsā kā mašīna. Mašīnas pārsegu var pacelt izmantojot rokturīti, kurš atrodas apakšā, pa kreisi. To parasti piespiež, sēžot vadītāja krēslā, bet var mēģināt to izdarīt arī no ārpuses: šajā gadījumā, stiprā dzimuma pārstāvjiem būs iespēja novērtēt jūsu slaidās kājas.

Ja ir izlādējies akumulators, nekas briesmīgs nav noticis. Vajag iziet uz ielas un kādām garāmbraucošam autovadītājam, kurš ir apstājies, palūgt lai tas uzlādē akumulatoru ar savas automašīnas akumulatora palīdzību. Tad, kad tas ir izdarīts un jūsu automašīna jau darbojas, nevajag viņam mesties ap kaklu un teikt: “Paldies, mīļais!”, pietiks ar to, ka pateiksiet paldies, iedosiet viņam naudu, tik cik uzskatīsiet par vajadzīgu un atļausiet viņam braukt tālāk.

6. Izkustoties no vietas, nevajag skatīties aizmugurējā spogulī un visu laiku pārbaudīt vai nav izsmērējusies lūpu krāsa, kamēr jūs aktīvi asistējāt akumulatoru savienošanas procesu, tā jūs kaut kur iebraukt un tad jums, vajadzēs visu nedēļu vīru barot ar delikatesēm, atļaut viņam pīpēt viesistabā, kamēr viņš nenopirks jaunu lukturi.

7. Izbraucot no pagalma, jāskatās uz stāvošajām mašīnām, nevis uz reklāmas stabu, kurš aicina iegādāties jaunu šampūnu.

Ja jūs ņemsiet vērā šos padomos, tad 100% veiksmīga ceļa uzsākšana, jums ir garantēta.